خدمات و فعالیتها

مدیریت صادرات و واردات

شرکت سرمایه گذاری شکوفا قادر است با بهره مندی از سالها تجربه در زمینه مدیریت صادرات در خاورمیانه، اروپا، آسیا و آمریکا به کارآفرینان و صاحبان صنایع در دستیابی به بازارهای خارجی یاری رساند. ارائه خدمات برندسازی و نیز ایجاد شبکه های توزیع و فروش در خارج از کشور از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

یاری می کنیم تا مدیران صنایع و شرکت های خدماتی حضور خویش را در بازارهای خارجی گسترش دهند. همچنین قادریم تا با اتکا به تجربه گسترده خود در تامین مواد اولیه، ماشین آلات و فناوری های مورد نیاز با کیفیت و به صرفه از تامین کنندگان خارجی در آسیا، اروپا و آمریکا، فرایند دستیابی به اهداف تولیدی و صنعتی را برای تولید کننده گان ایرانی تسهیل کنیم.

در زمینه صادرات نیز قادریم تا از تولیدکنندگان با خدمات برندینگ و طراحی محصول مناسب و مطابق با استانداردهای بازارهای خارجی هدف، حمایت کنیم.

SERVICES

خدمات صادراتی

ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه های بازرگانی و صادرات انواع کالاها و خدمات ،  امور مربوط به صادرات طیف وسیعی از محصولات و همچنین ارائه خدمات در زمینه های اخذ مجوز ها و گواهینامه های ملی و بین المللی مورد نیاز

خدمات سرمایه گذاری

ارائه مشاوره انواع خدمات سرمایه گذاری در طرح های کلان تجاری و صنعتی در بستر های مطمئن و نیز استارت آپ های نوآورانه توسط فعالان مجرب اقتصادی و بازرگانی  با سابقه 

خدمات مالی و پرداخت

ارائه مجموعه خدمات پایدار و همه جانبه مرتبط با راهکارهای پرداختی  نوین ، با تمرکز بر بسترهای آنلاین مبتنی بر موبایل که راهی امن را برای خدمات دهی موثر تر  به مشتریان و اطمینان از حصول رضایتمندی ایشان میباشد.

duba1i-min