modern-office-building1-facade1jpg-min

سرمایه گذاری

تخصص ما برندسازی و ایجاد ارزش پایدار با محوریت کیفیت و نوآوری است. گام به گام طرح های بدیع و اقتصادی را تا برند شدن و دستیابی به بازارهای صادراتی حمایت می کنیم.  در استارت آپ هایی سرمایه گذاری می کنیم که ارزش آفرین باشند و کیفیت زندگی مصرف کنندگان را به نحوی مطلوب بهبود بخشند.  به استارت آپ های نوآورانه کمک می کنیم تا محصولات و خدمات خود را تولید و ارتقا دهند.

در شرکتها و طرح های نوپا و کوچک و متوسط ​​سرمایه گذاری می کنیم. بر روی افرادی با انگیزه و مدبر سرمایه گذاری می کنیم که نسبت به پروژه ها و طرح هایشان اشتیاق دارند و در طرح ها و ایده هایی که در ما  اشتیاق ایجاد کنند نیز سرمایه گذاری می کنیم. با اشخاصی همکاری می کنیم که توانایی هدایت و تکمیل موفقیت آمیز ایده های خودشان و ما را داشته، ازسطح بالایی از تعهد، همچنین  ظرفیت کافی برای مدیریت و اجرا برخوردار باشند

در طرح ها و استارت آپ هایی که دارای تیمی قدرتمند ، مدل تجاری قانع کننده و نیز متمرکز بر ارزش آفرینی باشند، سرمایه گذاری می کنیم.

اهداف ما در سرمایه گذاری متمرکز بر محورهای ذیل اند:

  • استارت آپ ها (نه لزوماً تکنولوژیکی) در مراحل اولیه
  • شرکت های کوچک و متوسط ​​با بازارها یا محصولات نوظهور
  • طرح هایی با بازار و شبکه فروش تضمین شده

خود را امین طرح های شما می دانیم. اعتماد متقابل ضامن حفظ اسرار تجاری است و بر آنیم تا همیشه این رازداری را حفظ کنیم، حتی در مورد طرح هایی که در حال حاضر در آنها سرمایه گذاری یا مشارکت نداریم.

در سرمایه گذاری های خود، شرکائی مورد اعتماد و نیز سهامدارانی بلند مدت هستیم. همچنین  به آینده آنهایی که آینده ما هستند متعهد هستیم. چنانچه گمان دارید که پروژه شما مورد توجه واقع خواهد شد، درنگ نکنید. با ما تماس بگیرید و اولین جلسه ارائه را برگزار کنید. بودجه و سرمایه طرح های بدیع و متقاعد کننده را تامین خواهیم کرد.

به ما بعنوان بیش از یک سرمایه گذار اطمینان کنید، چرا که هدف ما خدمت به ایده های ارزش آفرین می باشد. سنگ بنای شرکت سرمایه گذاری شکوفا بر استراتژی برد-برد همه شرکاء نهاده شده است که رضایت مشتری و مصرف کنندگان نیز در موفقیت های حاصله، خود دارای محوریتی بنیادین است.

شرکت سرمایه گذاری شکوفا قادر است با بهره مندی از سالها تجربه در زمینه مدیریت صادرات در خاورمیانه، اروپا، آسیا و آمریکا به کارآفرینان و صاحبان صنایع در دستیابی به بازارهای خارجی یاری رساند. ارائه خدمات برندسازی و نیز ایجاد شبکه های توزیع و فروش در خارج از کشور از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

یاری می کنیم تا مدیران صنایع و شرکت های خدماتی حضور خویش را در بازارهای خارجی گسترش دهند. همچنین قادریم تا با اتکا به تجربه گسترده خود در تامین مواد اولیه، ماشین آلات و فناوری های مورد نیاز با کیفیت و به صرفه از تامین کنندگان خارجی در آسیا، اروپا و آمریکا، فرایند دستیابی به اهداف تولیدی و صنعتی را برای تولید کننده گان ایرانی تسهیل کنیم.

در زمینه صادرات نیز قادریم تا از تولیدکنندگان با خدمات برندینگ و طراحی محصول مناسب و مطابق با استانداردهای بازارهای خارجی هدف،  حمایت کنیم

Business meeting

ما چه کار میکنیم؟

شرکت سرمایه گذاری شکوفا شمال شرق سرمایه گذاری فعال و استراتژیک است. ما سرمایه و تخصص مدیریت ریسک را برای کمک به ایجاد کسب و کارهای پایدار و شتاب دادن به طرح های بدیع در زمینه تولید و خدمات ارائه می دهیم.

برند آفرینی، توسعه پایدار و تامین بازگشت سرمایه اصول محوری خط مشی سرمایه گذاری ماست

ماموریت ما

جهان در حال تغییر در اطراف ما است. برای توسعه باید به جلو برویم، ایجاد ارزش در برندها و درک روند و نیروهایی که کسب و کار ما را در آینده شکل می دهند و ایجاد فرصت های مولد ماموریت اصلی ماست. نقشه راه ما با مأموریت ما آغاز می شود که پایدار است. این هدف ما را به عنوان یک شرکت مدیریت سرمایه تثبیت و به عنوان معیار عمل می کند و ما اقدامات و تصمیماتمان را بر این مبنا می سنجیم

چشم انداز

چشم انداز ما ساده است – ما معتقدیم که در این جهان پیچیده و سریع، ایجاد محیط کسب و کار ساده و الهام بخش امری حیاتی برای ; رشد و توسعه است.در شکوفا ما خودمان را “معماران تغییر” می بینیم و، مانند همه معماران خوب، ما طرح های متنوعی را برای کسب و کار و تولید طراحی می کنیم.

با ما در تماس باشید

[email protected]

Phone: +98 021 26801993

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، شماره ۳۱، واحد ۲۵